Kontaktní informace

Apartmán "Pod Náchodským zámkem"
Tomasz A. Kaniewski
Poděbradova 869
547 01 Náchod
Republika Czeska

Rezervace:
    tel. +420 608 878 149
    e-mail:

Předběžnou rezervaci termínu můžete provést telefonicky, e-mailem či prostřednictvím formuláře. Jakmile váš termín ověříme, rezervaci vám potvrdíme, popř. vás budeme informovat o obsazenosti a společně zkusíme najít náhradní volný termín.

Po zaslání předběžné objednávky, Vám obratem potvrdíme rezervaci s celkovou cenou za pobyt a výší zálohy, která činí 50% z celkové částky za ubytování. Pro závaznou rezervaci je potřeba uhradit zálohu na náš účet do 3 dnů. Záloha je samozřejmě v plné výši započítána do ceny pobytu. V případě, že nedojde ve stanoveném termínu k připsání zálohy na náš účet, bude Vámi vybraný termín nabízen jako volný. Pokud záloha bude připsána na účet později, kdy již bude vybraný termín obsazen jiným zájemcem, budeme Vás neprodleně kontaktovat s nabídkou náhradních termínů, nebo zálohu obratem zašleme zpět na Váš účet. Pokud bude termín volný, bude Vám samozřejmě závazně rezervován.
Při rezervaci na poslední chvíli bude způsob úhrady dohodnut individuálně.

Pokoje pro hosty jsou připraveny k ubytování v den příjezdu, a to od 14:00 do 22:00 hodin a v den odjezdu musí být vyklizeny do 11:00 hodin. Časy příjezdu, odjezdu je možno dohodnout po domluvě i jinak, vždy však v závislosti na úklidu a přípravě pro další hosty.


Storno rezervace:

Klient je oprávněn zrušit objednávku kdykoli před nástoupením na pobyt. Objednávku je možné zrušit pouze elektronickou cestou (e-mail). Pro stanovení storno poplatku, je rozhodující datum doručení storna, v tomto případě jsou účtovány následující storno poplatky:

Zrušení do 30 dnů před nástupem na pobyt 10 % z celkové částky za pobyt

Zrušení do 20 dnů před nástupem na pobyt 30 % z celkové částky za pobyt

Zrušení 4 - 14 dnů před nástupem na pobyt 50 % z celkové částky za pobyt

Zrušení 0 - 3 dny před nástupem na pobyt 100 % z celkové částky za pobyt

Zrušení pobytu ze strany ubytovatele bude vždy provedeno dostupným způsobem ( e-mailem, telefonicky ) a to pouze v případě, dojde-li k nepředvídatelné situaci v objektu ubytovatele a tím nebude možné poskytnout zde sjednané ubytovací služby. V tomto případě ubytovatel nabídne klientovi náhradní ubytovací termín. V případě, že klient nebude se změnou souhlasit, bude mu zaplacená záloha vrácena v plné výši.

Potvrzením rezervace s uvedením celkové ceny za pobyt, nebo úhradou zálohy, klient uzavírá ubytovací smlouvu na ubytování v pokojích pro hosty s provozovatelem ubytovacího zařízení: Apartmánu Pod Náchodským zámkem, kterým je Tomasz A. Kaniewski, Poděbradova 869, 547 0 Náchod, ičo: 73894362 a stvrzuje, že byl s těmito storno podmínkami seznámen a souhlasí s jejich zněním.

Informační povinnost poplatníka - EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Při evidenci v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Rezervace

Informace

Redakce webových stránek poskytuje základní informace o městě zdarma na základě informací dostupných na oficiálních stránkách města a dalších webových stránkach a médiích dostupných na internetu v českém jazyce.

Zveme vás ke spolupráci! Osoby, které navštívily naše město a chtěly by se podělit o svůj názor na architekturu města, ubytování, restaurace, kanceláře atd., prosíme, kontaktujte nas. Budeme vděčni také za fotografie, které jste pořídili při návštěvě města a okolí.

Kudy k nám